Jak działamy

Typowy schemat współpracy przedstawiamy poniżej:

Etap 1

kontakt

W pierwszej kolejności musimy się skontaktować i poznać Państwa oczekiwania. Najczęściej proponujemy Klientom niezobowiązujące, darmowe spotkanie, w dogodnym dla Państwa miejscu i terminie. W jego trakcie przedstawimy Państwu swoją ofertę. Postaramy się także poznać Wasze oczekiwania i wizję nadchodzącej uroczystości. Zapytamy o kilka najważniejszych informacji, takich jak szacunkowa liczba gości. Już podczas pierwszego spotkania możemy zaproponować Państwu wstępny kosztorys i omówić szczegóły współpracy.
Szanujemy Państwa czas i zdajemy sobie sprawę z faktu, iż niejednokrotnie jesteście Państwo z daleka. Jeśli zatem nasze osobiste spotkanie nie jest możliwe istnieje możliwość rozmowy telefonicznej, wideokonferencji lub wymiany korespondencji mailowej.
Pierwszy kontakt zawsze może być wirtualny.

Etap 2

oferta i warunki

Po spotkaniu lub pierwszym kontakcie mailowym/telefonicznym przesyłamy przygotowaną specjalnie dla Państwa ofertę usług, ofertę cenową w kilku wariantach oraz wstępną umowę. Jeśli któryś z pakietów spotka się z Państwa zainteresowaniem pozostaje już tylko podpisać umowę i działać. W przypadku uwag lub innych sugestii Klienta istnieje możliwość modyfikacji oferty i jej warunków. Każde wesele jest inne, więc nigdy nie trzymamy się sztywno jednego wzoru umowy.

Etap 3

finalizacja zlecenia

Po ostatecznym ustaleniu warunków współpracy i podpisaniu umowy możemy przystąpić do organizacji Państwa wesela marzeń. Formalności związane z podpisami możemy załatwić mailowo lub osobiście. Od tego momentu wszystkie zadania i problemy spoczywają na naszych barkach! Państwo natomiast w spokoju możecie przygotowywać się do najważniejszego dnia w życiu!