O nas

Marta

Weeding planner z powołania. Od urodzenia perfekcjonistka. Pedantyczna, spokojna i opanowana, dbająca o każdy detal. Jej wymagające oko nie pominie żadnego niedociągnięcia – krzywo ustawionych kieliszków czy nierówno złożonych serwetek.
Cierpliwie wsłuchuje się w pragnienia i oczekiwania Klienta, dokładając wszelkich starań, aby zrealizować je w 100%. Posiada wrodzone cechy pedagoga i dobrego organizatora. Od najmłodszych lat świetnie kierowała poczynaniami innych, przewodnicząc w samorządach szkolnych i studenckich. Z sukcesami organizowała bale maturalne, absolutoryjne i uczelniane konferencje krajowe. Zawsze marzyła o prowadzeniu własnej firmy, rozdzielaniu obowiązków i podejmowaniu kolejnych wyzwań w dziedzinie organizacji eventów.
Absolwentka Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, na kierunku Ogrodnictwo. Miłośniczka roślin i owadów. W 2018 roku uzyskała stopień naukowy doktora, rozszerzając swoją wiedzę i kompetencje. Ukończyła wiele kursów florystycznych, co okazało się bardzo pomocne przy prowadzeniu firmy Celebre. W pracę wkłada całe serce i zaangażowanie, dbając, aby każde wesele było dopięte „na ostatni guzik”. Prywatnie jest bardzo rodzinną i otwartą osobą, kochającą mamą i najlepszą żoną.

Łukasz

Człowiek pełen pomysłów, entuzjastycznie nastawiony do życia. Wulkan energii. Nie boi się żadnych wyzwań. Chętnie podejmuje nowe działania – zorganizuje każde wesele, choćby na krańcu Świata. Twardo stąpa po ziemi, jest dobrym negocjatorem. Odważnie wyraża swoje opinie, kocha swobodę i wolność działania. Dzięki swej determinacji jest w stanie urzeczywistnić każdą zachciankę Klienta. Do powierzonych mu zadań podchodzi rzetelnie i ambitnie, nie licząc godzin, które spędza w pracy. Usilnie dąży do tego, aby kierowany przez niego zespół wyróżniał się wynikami na tle innych grup.
Z wykształcenia Inżynier Politechniki Poznańskiej – ścisły umysł, który w praktyczny sposób podchodzi do wszystkich wyzwań, które czekają na niego podczas organizacji imprez. Przygotuje umowy z podwykonawcami, wynegocjuje najlepsze ceny, pojedzie w każde miejsce. Zadba o to, aby Państwa wesele wyróżniało się spośród innych.
Łukasz posiada cechy charakteru, które w pracy znakomicie uzupełniają osobę Marty. Dzięki temu razem tworzą idealny zespół wedding plannerów.

Celebre to połączenie pasji, wiedzy i doświadczenia. Jako agencja ślubna mieliśmy okazję organizować uroczystości weselne w całej Polsce. Współpracowaliśmy także z Klientami pochodzącymi z różnych zakątków Świata. Wciąż jesteśmy jednak młodzi i nieustannie zdobywamy bezcenne w naszej branży doświadczenia. Nie brakuje nam ambicji i zaangażowania. Najważniejsze cechy Celebre to pełen profesjonalizm i dbałość o szczegóły.
Uważamy, że pomysłowość i energia poparta wiedzą i doświadczeniem to gwarancja najlepszego wyboru agencji ślubnej.