Samochody
Poniżej prezentujemy nasze samochody:
Mercedes Gazelle 1929 r. – unikat lat 30-tych.
Do Państwa dyspozycji oddajemy zabytkowy klasyk lat 30-tych, jakim jest Mercedes Gazelle z 1929 roku. Samochód ten cechuje niepowtarzalny styl, elegancja i klasa. Idealnie podkreśli on każdą wzniosłą uroczystość.
Dodatkową atrakcją jest możliwość samodzielnego prowadzenia Mercedesa. W przypadku niepogody istnieje możliwość założenia dachu, który nie psuje efektu, a wręcz podkreśla klasyczny charakter „Gazelli”. Auto zarejestrowane jest dla 4 osób, co daje możliwość podróżowania z szoferem lub zabrania ze sobą np. świadków.

 

Mercedes-Benz E 2016 – Biała limuzyna w najnowszej werji.
W swej ofercie mamy dla Państwa także nowoczesnego Mercedesa klasy E w pięknej śnieżno-białej wersji z czarnym dachem oraz przyciemnianymi szybami. Jeśli cenią sobie Państwo wygodę oraz niepowtarzalny styl jest to idealny wybór. Przepiękne światła LED, obszerny środek, czarne dodatki, 200KM silnik to tylko kilka atutów tego samochodu. Proponujemy wynajem z naszym kulturalnym kierowcą ubranym stosownie do okazji. 
Jeśli chcą się Państwo odprężyć i w spokoju cieszyć najważniejszym dniem będzie to idealny wybór. Żaden z gości na pewno nie przejdzie obojętnie obok Państwa samochodu !

BMW X6 M-Pakiet Mamy przyjemność zaoferować Państwu wynajem pięknego czarnego BMW X6 E71 w wersji M-pakiet z silnikiem 3.0 o mocy 315 KM, Spełni on oczekiwania najbardziej wymagających klientów oraz zrobi wrażenie na wszystkich gościach.

Volkswagen Garbus 1303 – klasyk z 1970 roku który znany jest chyba wszystkim i nieprzerwanie wywołuje uśmiech na twarzach 🙂

Koszt wynajęcia samochodów ustalany jest indywidualnie, w zależności od rodzaju uroczystości.
Do Państwa wyboru pozostawiamy możliwość wynajmu auta i rozliczenia godzinowego lub ryczałtu za całą uroczystość bez limitu czasu.
Dekoracja samochodu żywymi kwiatami oraz możliwość samodzielnego prowadzenia samochodu są dodatkowymi usługami, które podlegają dodatkowej płatności.

Wynajem naszych samochodów polecamy z okazji:
– ślubów,
– zaręczyn,
– sesji zdjęciowych,
– nagrań filmowych i teledysków,
– imprez promocyjnych i reklamowych,
– wieczorów panieńskich/ kawalerskich,
– osiemnastek,
– rocznic,
– oraz wszelkich innych wydarzeń, które zasługują na specjalną oprawę.