Samochody

Poniżej prezentujemy nasze samochody:

Mercedes Gazelle 1929 r. – unikat lat 30-tych.
Do Państwa dyspozycji oddajemy zabytkowy klasyk lat 30-tych, jakim jest Mercedes Gazelle z 1929 roku. Samochód ten cechuje niepowtarzalny styl, elegancja i klasa. Idealnie podkreśli on każdą wzniosłą uroczystość.
Dodatkową atrakcją jest możliwość samodzielnego prowadzenia Mercedesa. W przypadku niepogody istnieje możliwość założenia dachu, który nie psuje efektu, a wręcz podkreśla klasyczny charakter „Gazelli”. Auto zarejestrowane jest dla 4 osób, co daje możliwość podróżowania z szoferem lub zabrania ze sobą np. świadków.

 

Cadillac Brougham Cabrio – amerykański klasyk.
W swej ofercie mamy dla Państwa także niespotykaną wersję cabrio 7-osobowej limuzyny, jaką jest Cadillac Brougham z 1987 roku. Auto napędzane jest oryginalną, legendarną jednostką 5.0 V8, co przekłada się na niesamowity efekt i niezapomniane doznania podczas jazdy. Prawie 8-metrowy krążownik, którego nie powstydziłby się sam Elvis Presley nie pozostanie niezauważony przez Państwa gości. Możecie mieć Państwo pewność, że samochód zrobi na nich ogromne wrażenie! Dodatkowo wersja cabrio czyni go wyjątkowym i niespotykanym.
W przypadku niepogody istnieje możliwość założenia dachu.

Koszt wynajęcia samochodów ustalany jest indywidualnie, w zależności od rodzaju uroczystości.
Do Państwa wyboru pozostawiamy możliwość wynajmu auta i rozliczenia godzinowego lub ryczałtu za całą uroczystość bez limitu czasu.
Dekoracja samochodu żywymi kwiatami oraz możliwość samodzielnego prowadzenia samochodu są dodatkowymi usługami, które podlegają dodatkowej płatności.

Wynajem naszych samochodów polecamy z okazji:
– ślubów,
– zaręczyn,
– sesji zdjęciowych,
– nagrań filmowych i teledysków,
– imprez promocyjnych i reklamowych,
– wieczorów panieńskich/ kawalerskich,
– osiemnastek,
– rocznic,
– oraz wszelkich innych wydarzeń, które zasługują na specjalną oprawę.