Konsultacje ślubne

Jeśli nie potrzebujecie Państwo kompleksowej organizacji swej uroczystości, a interesuje Was pomoc w jednym z wielu elementów weselnej układanki również posiadamy taką usługę. Podczas konsultacji podzielimy się z Państwem swoją wiedzą i doświadczeniem, pomagając w dopracowaniu Waszej uroczystości.

Podczas konsultacji możemy porozmawiać na każdy temat, np.:

Motyw przewodni wesela – pomożemy sprawić, aby Wasze wesele było wyjątkowe. Doradzimy przy wyborze stylu wesela oraz poszczególnych jego elementów, tak aby tworzyły one zgraną całość.

Budżet weselny – omówimy wszystkie elementy składające się na budżet weselny. Poradzimy w jaki sposób osiągnąć kontrolę nad budżetem i co można zrobić, żeby zoptymalizować koszty uroczystości.

Wybór podwykonawców i atrakcji weselnych – poradzimy czym kierować się podczas wyboru podwykonawców oraz na co zwrócić uwagę podczas podpisywania umów. Doradzimy co zrobić, aby atrakcje weselne pasowały do motywu przewodniego imprezy i nie było ich zbyt dużo lub zbyt mało.

Ślub w plenerze – omówimy plusy i minusy ślubów plenerowych. Pomożemy dobrać odpowiednie miejsce i termin takiej uroczystości. Opracujemy jej scenariusz. Podpowiemy jak przygotować scenografię i miejsca dla gości weselnych.

Oprawa florystyczna – doradzimy na co zwrócić uwagę podczas dekoracji Kościoła, sali i samochodu ślubnego. Dobierzemy odpowiedni dla Panny Młodej rodzaj bukietu ślubnego. Pomożemy w doborze odpowiedniego florysty lub przedstawimy pomysły na dekoracje, które wykonają Państwo we własnym zakresie.

Sala, menu – podpowiemy na co zwrócić uwagę przy wyborze sali weselnej, jak dobrać odpowiednie miejsce dla konkretnej liczby gości. Pomożemy w rozwiązaniu problemów logistycznych. Poradzimy na co zwrócić uwagę przy wyborze menu.

Koordynacja i organizacja – opowiemy o sprawnej organizacji uroczystości na najwyższym poziomie oraz o samym dniu ślubu. Podpowiemy co może Was zaskoczyć, co zrobić dużo wcześniej czy jakie zadania powierzyć świadkom lub najbliższej rodzinie.